preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Izlog uspješnosti učenika

UČENICI GENERACIJE

 

  :: opširnije :: 


objavio: Sanja Delač Vlatka Bakarić  datum: 24. 5. 2017. 16:51

USPJEH UČENIKA NA NATJECANJIMA I SMOTRAMA U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.

  :: opširnije :: 


objavio: Vlatka Bakarić Sanja Delač  datum: 24. 5. 2017. 16:49

KREATIVNI I TALENTIRANI UČENICI NAŠE ŠKOLE – ŠKOLSKA GODINA 2016./2017.

REDNI BROJ

IME I PREZIME UČENIKA

RAZRED

UMIJEĆE

1.

Stjepan Kiš

1.b razred

pjevanje

2.

Tena Badrov

1.b razred

pjevanje

3.

Lucija Grgić

1.c razred

repanje

4.

Fran Bralo

1.c razred

crtanje, pjevanje

5.

Matej   Žužinjak

2.razred – PŠ Badljevina

crtanje

6.

Matej   Zekić

2.razred – PŠ Prekopakra

slikanje

7.

Magdalena   Žilić

2.razred- Pš Prekopakra

slikanje,  gluma

8.

Dora   Krajina

2.razred – PŠ Prekopakra

slikanje, gluma

9.

Ezra Manavski

2.b razred

crtanje

11.

Lucija Crnković

3.razred PŠ Prekopakra

slikanje, sviranje

12.

Ana Branković

3.razred PŠ Prekopakra

crtanje i slikanje

13.

Marta Tomić Bobaš

3.a razred

sviranje

15.

Eva Čihak

3.c razred

gluma

16.

Iva Medić

3.c razred

gluma

17.

Marija Vicković

3.c razred

sviranje klavira

18.

Stefani Škariot

3.c razred

sviranje tamburice

19.

Gabrijel Andričević

4.razred PŠ Badljevina

modeliranje, piše pjesme

20.

Lara Lepka

4.c razred

slikanje

21.

Antonija Kiš

4.a razred

pjevanje

22.

Marita Barać

4.b razred

ples

23.

Nives Bez

4.b razred

ples

24.

Natea Perinović

4.b razred

pjevanje

26.

Matej Muštran

4.c razred

istražuje države i gradove

27.

Željka Vivat

4.c razred

gluma

28.

Andrej Žužinjak

5.a  razred

crtanje

29.

Roko Plažanin

5.a  razred

crtanje

30.

Đenet Behrami

5.a  razred

ples, pjevanje

31.

Tamara Sužnjević

5.a razred

pjevanje

32.

Alexander Gustovarac

5.a razred

sviranje klavira

33.

Nika Biondić

5.c razred

ples

34.

Gloria  Mak

5.c razred

pjevanje

35.

Vedran Jović

6.d razred

crtanje

36.

Nina Babojelić

6.d razred

gluma

37.

Ema Kozić

6.d razred

ples

38.

Ida Jirasek

6. b razred

piše pjesme

39.

Marko Barać

6.d razred

stvara računalne igrice

40.

Sara Marin

7.c razred

Fotografija, crtanje

41.

Arijana Bosak

8.a razred

crtanje

42.

Laura Šarčević

8.a razred

crtanje

43.

David Kozbašić

8. c razred

crtanje

44.

Lucija Tomaš Bobić

8. d razred

piše pjesme

45.

Dorijan Mirt

8. d razred

izrada rukotvorina

46 .

Josip Robotka

8.d razred

izrada rukotvorina

47.

Luka Feher

8.d razred

izrada rukotvorina

  :: opširnije :: 


objavio: Nataša Major Vlatka Bakarić  datum: 2. 5. 2017. 08:55
» Arhiva naših vijesti    
 



 


Kontakti


Raspored zvona


Oglasna ploča

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Koliko je sati?


STEM


micro:bit


Dabar


Korisni linkovi
LINO VIŠEBOJAC
 • LINO

Dnevni tisak

Za roditelje i učenike

Časopisi
 • BUG
 • Drvo znanja

Učilica



Tražilica



Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 1. 2014.

Ukupno: 165430
Ovaj mjesec: 1479
Ovaj tjedan: 370
Danas: 172




preskoči na navigaciju