Školska kuhinja

Kada bude utvrđen točan broj nastavnih dana u siječnju odrediti će se i cijena školske kuhinje.

Cijena u siječnju biti će umanjena za dane provedene u štrajku.

Uplatu za školsku kuhinju za 12.mjesec treba izvršiti do 25.11.2019.godine. (molim pogledajte cjenik dolje)

Učenici trebaju uplatnice donijeti razrednicima kad počne nastava.

Poštovani roditelji!

Od početka školske godine 2015./16. započeli smo s uplatama za školsku kuhinju na žiro račun škole.

Sve upute o uplatama i cijenu školske kuhinje učenici će dobivati od svojih razrednika ili ih možete pronaći na našim web stranicama.

UPUTE ZA PLAĆANJE ŠKOLSKE KUHINJE

1. Školska kuhinja se plaća zaključno sa 25-tim u mjesecu za sljedeći mjesec (izuzeci navedeni u točki 5.-početak šk.godine i praznici) isključivo uplatom na IBAN škole: HR65 2340 0091 1000 58211, a u pozivu na broj se upisuje OIB učenika. Uplata se može izvršiti u Fini, Pošti, internet bankarstvom,… U opis plaćanja se upisuje školska kuhinja za mjesec x,  za učenik/ca xy, razred xyz (npr. šk.kuhinja 9/15, Ivo Ivić 1.a), (u Pošti i Fini napomenite da Vam upišu sve podatke iz opisa plaćanja).

2. Ako roditelj ima više djece koja se hrane može kuhinju uplatiti jednom uplatnicom, upisuje se OIB samo jednog djeteta, ali se preslika uplatnice mora predati svakom razredniku i u opis plaćanja napisati imena sve djece za koje je uplata izvršena (npr. šk.kuhinja 9/15, Ivo Ivić 1.a, Ivana Ivić 6.c)

3. Potvrdu (uplatnicu) o uplaćenoj kuhinji učenik/ca ili roditelj dužan je donijeti u Školu i predati isključivo razredniku do datuma kojeg odredi razrednik, odnosno datuma objavljenog na stranicama škole. Ukoliko to ne učine, učenik/ca neće biti u mogućnosti sljedeći mjesec hraniti se u školskoj kuhinji.

4. Kuhinja se plaća za cijeli mjesec i roditelj ne može samostalno odlučiti o neplaćanju obroka za dane kada dijete nije bilo u školi. Samoo u slučaju dužeg izostanka iz škole (minimalno 5 radnih dana-jedan tjedan), koje je najavljeno razredniku, moguć je dogovor s razrednikom uz konzultaciju računovodstva oko umanjenja uplate za sljedeći mjesec.

5. Školska kuhinja za 9.mjesec (početak šk.godine), za 1.mj. (zimski praznici) i za 4.mj. (proljetni praznici) plaća se prema uputama razrednika, odnosno obavijestima objavljenim na web stranici škole.

6. Ukoliko želite, šk.kuhinju možete uplatiti za nekoliko mjeseci odjednom, ali samo u okviru jedne kalendarske godine (znači od 9. do 12.mj. tekuće godine, te od 1.-6.mj. sljedeće godine). Pravila pri uplaćivanju nekoliko mjeseci odjednom ostaju ista (navedite sve mjesece za koje plaćate i svu djecu za koju plaćate).

7. Ukoliko za mjesec uplatite manji iznos od predviđenoga (iznosi se nalaze u tablici s mjesečnim iznosima za uplatu) obvezni ste u istom mjesecu izvršiti dodatak uplate. Ukoliko izvršite preplatu u jednom mjesecu roditelj mora sam u računovodstvu zatražiti povrat ili zatražiti prebacivanje iznosa na sljedeći mjesec (može i zamolbom putem službenog e-maila škole ured@os-brace-radica-pakrac.skole.hr ).

TABLICA S MJESEČNIM IZNOSIMA

« Prosinac 2019 »

Ispis statistike od 9. 11. 2019.