POČETNA

OVA WEB STRANICA JE POSVEĆENA DISLEKSIJI – POREMEĆAJU ČITANJA I PISANJA, KAO I SRODNIM TEŠKOĆAMA OD KOJIH PATI OKO 10% STANOVNIŠTVA

Molimo članove Hrvatske udruge za disleksiju da podijele s nama svoja iskustva, pošalju prijedloge u vidu radionica, predavanja, prijave buduće projekte vezane za poremećaj čitanja i pisanja na adresu:
kontakt.hud@gmail.com

STRUČNA POMOĆ
Svake srijede od 13 do 14 sati stručnjaci iz HUD-a dežuraju na telefonu 091 7286 204, daju savjete i upute.

OBAVIJEST ŠKOLAMA I DJEČJIM VRTIĆIMA:

Hrvatska udruga za disleksiju organizira predavanja i radionice za edukaciju nastavnika, stručnih suradnika, odgajatelja i roditelja. Logopedi – članovi naše udruge imaju bogato iskustvo u takvim edukacijama.

Ukoliko Vaša škola želi takvu edukaciju ili ako imate pitanja, obratite se našoj predsjednici, Ani Punjek Vizek, prof.logoped:
kontakt.hud@gmail.com

Hrvatska udruga za disleksiju © 2014